Sloneek je nejvhodnější pro...

SME icon

Malé a střední firmy

Samozřejmě, že funguje i pro větší organizace, ale sadou funkcionalit, které poskytujeme, míříme předevší na menší a střední firmy. Ty totiž obvykle hledají nástroj, který jim pomůže rychle a efektivně vyřešit jejich potřeby spojené s HR agendou. Přitom nepotřebují robustní řešení s výpočtem mezd.
Tall building

Moderní štíhlé organizace

Chápete, že nemá smysl zavádět robustní řešení tam, kde potřebujete funkční i cenovou flexibilitu. Chcete rychle vyřešit 80% potřeb s využitím 20% úsilí. Při vývoji funkcionalit se řídíme selským rozumem a Paretovým pravidlem, takže aplikace je jednoduchá a přehledná.
Cloud icon

Fanoušky cloudu

Sloneek žije v bezpečném cloudu. Díky tomu můžete významně ušetřit za náklady spojené s provozováním vlastní infrastruktury a my můžeme aplikaci neustále vylepšovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu na Vaší straně.
Check mark icon

Jsme trefa, pokud od HR aplikace očekáváte:

Rychlou implementaci
  • Zavedení Sloneeka do středně velké firmy obvykle netrvá déle než několik dní. Největší část z tohoto času i tak zabere konsolidace informací o Vašich lidech, které následně do systému zavedete. 
  • Sloneeka doporučujeme zavádět postupně. Začněte se základními moduly a hned jak se Vaši lidé naučí aplikaci ovládat a začnou jí důvěřovat, můžete postoupit k dalšímu modulu.
Intuitivní uživatelské rozhraní
  • My pevně věříme tomu, že čím je aplikace pro uživatele jednodušší, tím raději s ním pracují. Proto je uživatelské rozhraní jednoduché, krásné a intuitivní, takže se v něm rychle vyznají všichni Vaši lidé.
Flexibilní řešení
  • Sloneek je plně konfigurovatelný tak, aby se  přizpůsobil potřebám většiny firem. Všechny datové objekty, se kterými pracuje, je možné vytvářet a měnit pomocí číselníků. Se Sloneekem je možné také kreativně vyřešit nejrůznější specifické požadavky, takže ušetříte čas a peníze za zavedení mnoha dalších nástrojů.
Ochotný support ve vašem jazyce 🇨🇿 🇸🇰 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🇩🇪
  • Ačkoliv máme se Sloneekem mezinárodní ambice, klademe velký důraz na osobní podporu v českém a slovenském jazyce. Jsme připraveni Vám pomoci s úvodním nastavením, provést Vás i Vaše lidi aplikací a být Vám neustále na dosah při řešení každodenních požadavků.
Pravidelný update aplikace
  • Každý týden vydáváme update, kterou díky cloudové technologii mohou Vaši lidé začít okamžitě používat. Do těchto updatů se pravidelně dostávají také požadavky našich zákazníků na změny a vylepšení.
  • Pokud budete potřebovat speciální nebo chybějící funkcionalitu, můžete ji s námi nejdříve probrat a pokud bude užitečná i pro ostatní firmy, může se ve Sloneekovi objevit již v příští verzi.
Close icon

Ale některé funkce nemáme a neplánujeme:

Kompletní zpracování mezd
  • Sloneek je platforma, která sbírá podklady pro mzdy, ovšem bez ambice tyto mzdy vypočítávat. Nechceme se vázat na legislativu, a proto v řetězci procesů při zpracování mezd stojíme přesně mezi zaměstnanci a mzdovou účtárnou. Pomáháme konsolidovat data o Vašich lidech tak, aby účtárna měla co nejméně práce.
Napojení na inzertní portály
  • Pokud je personalistika Vaší firmy postavena na intenzivním náboru a potřebujete k tomu mít nonstop napojení na portály inzerující pracovní pozice, Sloneek pro Vás nebude to správné řešení.

Probereme vhodnost nasazení do Vaší firmy osobně? Kontaktujte našeho experta:

Jozef Pokrivčák

Jozef Pokrivčák

Customer Whisperer

Vyzkoušejte si Sloneeka ještě dnes!

Naplánovat demo
Za půl hodiny budete mít ☀️ jasno v tom, zda je pro Vás Sloneek vhodný 👍🏼
Založit účet zdarma
Otestujte si Sloneeka na 14 dní bez závazků a zcela zdarma.