PROCESY

Každá firma je jedinečná. Poskládejte si aplikaci podle svých představ.  

Čas, který Vaši lidé nebudou muset věnovat administrativě, budou rádi investovat do smysluplné práce.
Worker photo

Přehled modulů a ceník

název modulu a popis
MĚSÍČNÍ CENa ZA uživatelE

Evidence zaměstnanců

Evidence zaměstnanců i externích pracovníků, organizační struktura, vnitrofiremní stránky, schránka důvěry, textový chat a mnoho dalších užitečných funkcí.
1,00 €
Star icon
Povinný modul
Palm pictogram

Absence

Plánování, žádanky a schvalování absencí, flexibilní nastavení druhů absencí s čerpáním po hodinách, dnech i půldnech. Bohatý reporting pro HR i rychlý přehled pro zaměstnance.
1,50 €
Star icon
Povinný modul
Attendance icon

Docházka

Evidence docházky pomocí počítače, mobilu i terminálu. Jednoduchá pro uživatele, s komplexním reportingem pro personalisty. Možnost 100% automatizované docházky pomocí scanování vnitřní sítě.
1,00 €
Star icon
Povinný modul
Assets icon

Pomůcky

Správa pracovních pomůcek i ostatního krátkodobého majetku. Předávací workflow s protokoly podepsané digitálním podpisem kompatibilním s normou eIDAS.
1,00 €
Star icon
Povinný modul
Time tracking icon

Aktivity

Uživatelsky přívětivý Time tracking. Plánování práce, projekty, kategorizace činností, směny. Podklady pro fakturaci, rozlišení interních nákladů na projekty. Rozsáhlý reporting s grafy a kontingenčními tabulkami.
4,00 €
Star icon
Povinný modul
Checklists icon

Checklisty

Vytváření skupin opakujících se úkolů pro onboarding, offboarding, vzdělávání a další aktivity. Přehledný Kanban úkolů, integrace s dalšími moduly.
1,50 €
Star icon
Povinný modul
Documents icon

Dokumenty

Knihovna veřejných dokumentů, soukromé dokumenty pro zaměstnance, podepisovací workflow s digitálním podpisem v souladu s EU normativou eIDAS. Také podepisování externími uživateli, kteří nemají účet v aplikaci.
1,00 €
Star icon
Povinný modul
ic_videochat

Videokonference

Vysoce zabezpečený integrovaný videokonferencing pro interní porady i spojení s externími lidmi. Firemní místnosti, soukromé místnosti, připojení pomocí externího linku. Nejvyšší kvalita obrazu i možnost sdílení obrazovky.
1,00 €
Star icon
Povinný modul
Compatency icon

Kompetenční model

Tvorba stromů kompetenčních modelů, evaluace zaměstnanců a vyhodnocování výsledků. Plánování rozvojových témat, integrace s ostatními moduly.
KONTAKTUJTE NÁS
Star icon
Povinný modul

Vyzkoušejte si Sloneeka ještě dnes!

Naplánovat demo
Za půl hodiny budete mít ☀️ jasno v tom, zda je pro Vás Sloneek vhodný 👍🏼
Založit účet zdarma
Otestujte si Sloneeka na 14 dní bez závazků a zcela zdarma.